Wspieramy

Żwir-Trans to firma zaangażowana społecznie!

Jesteśmy aktywni nie tylko w sferze swej codziennej działalności gospodarczej, ale równie ważne są dla nas działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz dla dobra zarówno pracowników, jak i mieszkańców powiatu zduńskowolskiego, a także całego województwa łódzkiego.

Dostrzegamy potrzeby społeczności naszego regionu, dlatego też chętnie angażujemy się w lokalne inicjatywy, wydarzenia i wspieramy działalność m.in. profesjonalnych oraz amatorskich klubów sportowych.

Inwestujemy w sport, ponieważ wierzymy w to, że propaguje on pozytywne wzorce i zachowania. Zachęca, bowiem do życiowej aktywności, promuje zdrowy tryb życia i kształtuje wytrwałość, konsekwencję oraz poczucie sprawczości wśród dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Do wspieranych przez nas klubów i organizacji sportowych należą:

PGE Skra Bełchatów

Najbardziej utytułowany polski klub siatkarski XXI wieku, który wspieramy od poprzedniego sezonu PlusLigi (…. r.). Współpraca rozpoczęła się przy okazji organizacji meczu towarzyskiego PGE Skry z Cerradem Enea Czarni Radom w Zduńskiej Woli, gdzie nasza firma ma swą siedzibę. Obecnie wspieranie Klubu stało się dla nas jednym z głównych celów działalności CSR.
Widzimy pasję i determinację, z którą PGE SKRA Bełchatów podchodzi do każdego z meczów, dlatego pragniemy dołożyć cegiełkę do funkcjonowania zespołu tak cenionego nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami.

Towarzystwo Sportowe Janiszewice

Gminna drużyna piłkarska, grająca w grupie trzeciej KEEZA sieradzkiej klasy okręgowej, która rozpoczęła swą działalność w roku 1993. Obecnie drużyna zrzesza adeptów futbolu od najmłodszych po seniorów.
Podziwiamy sportową determinację zawodników drużyny TS Janiszewice, dlatego chętnie oglądamy mecze z jej udziałem oraz wspieramy  Klub. Mamy nadzieję, że działalność towarzystwa sportowego w Janiszewicach przyczyni się do odkrycia wielu  piłkarskich talentów i zachęci innych mieszkańców naszego regionu do sportowej aktywności.

KKP Pogoń Zduńska Wola

Kobieca drużyna piłki nożnej występująca w II polskiej lidze,  mistrzowie trzeciej ligi kobiet w 2021 r., wicemistrzowie województwa łódzkiego w halowej odmianie Pucharu Polski 2021.
Żelazna samodyscyplina, konsekwencja i niezłomność to cechy, którym warto sprzyjać i kibicować, dlatego podjęliśmy się wsparcia działalności KP Pogoń Zduńska Wola.

PROgres Zduńska wola

Miejskogminny klub sportowy współpracujący z drużyną Widzew Łódź.
Z przyjemnością pomagamy i kibicujemy zawodnikom AP Progres Zduńska Wola — Klubu, który zaszczepia wśród najmłodszych ducha sportowej dyscypliny i wytrwałości.

UKS Akademia Siatkówki

Klub zajmujący się na co dzień szkoleniem z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców od najmłodszych lat do wieku seniorskiego  w myśl motta, które brzmi: „Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim”.
Wspieramy działalność zduńsko-wolskiego Klubu UKS Akademia Siatkówki, ponieważ wierzymy w celowość zachęcania osób do kształtowania charakterów poprzez rozwijane pasje.