O nas

 Żwir-Trans Mostki w powiecie zduńskowolskim

Lokalizacja Żwir-Trans Mostki

Od początku swej działalności nasza firma zlokalizowana jest w województwie łódzkim w powiecie zduńskowolskim w miejscowości Mostki blisko Sieradza (21km), Pabianic (40km), Bełchatowa (40km) oraz Łodzi (45km). Linia biznesowa Żwir-Trans Mostki obejmuje działalność 4 kopalni surowców mineralnych zlokalizowanych głównie na terenie centralnej Polski.

Żwirownia w województwie łódzkim

Ponad ćwierć wieku doświadczenia w wydobyciu i produkcji kruszyw oraz produkcji betonu i prefabrykatów sprawiły, iż staliśmy się jedną z wiodących żwirowni i betoniarni w województwie łódzkim. Doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna w regionie, w którym prowadzimy działalność sprawia, iż realizujemy zamówienia dla inwestorów budujących zarówno w centrum naszego kraju, jak i w innych regionach Polski. Dogodna lokalizacja, w której funkcjonuje Żwir-Trans Mostki ułatwia odbiór surowców. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy usługi transportowe i dostarczymy zakupione kruszywa i produkty betonowe wprost na wskazaną budowę na terenie całego kraju.

Nasz zakład

Galeria

Nasz zakład

Galeria

Żwirownia Mostki

Na początku działalności w 1996 r. nasza żwirownia Mostki zajmowała się tylko wydobyciem i sprzedażą piasku oraz pospółki. Następnie została zainstalowana linia do płukania i sortowania kruszywa, a w późniejszym czasie zamontowano również maszyny kruszące. Trafny dobór kadry i regularne inwestycje w park maszynowy, pozwoliły, aby żwirownia Mostki osiągnęła pewną i stabilną pozycję na rynku producentów kruszyw

Betoniarnia Mostki

Kierując się przesłanką zapewnienia kompleksowych usług na potrzeby budownictwa i drogownictwa, działalność naszej żwirowni została w późniejszych latach (w 2007roku) rozszerzona o nowe usługi, a tuż przy naszych kopalniach kruszyw powstała betoniarnia Mostki. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących w regionie firm oferujących kompleksowe rozwiązania surowcowe, budowlano-technologiczne oraz logistyczne.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przesłankami dostarczania wysokiej jakości produktów, sprawności w działaniu, terminowości, optymalnej  korzyści dla Klienta, dlatego zachęcamy Państwa do wyboru Żwir-Trans Mostki na partnera w budownictwie!

Media o nas

Media o nas

Wspieramy