Produkcja betonu

Produkcja betonu najwyższej jakości

Produkcja betonu to profesja, która praktykujemy z najwyższą starannością.

W Żwir-Trans beton otrzymuje najwyższą jakość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości atestowanych surowców pochodzących z własnych koncesjonowanych kopalni kruszyw, bezbłędnej recepturze opracowanej przez wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, produkcji przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz szybkiej i bezproblemowej usłudze, jaką jest transport betonu na miejsce inwestycji budowlanej.

Żwir-Trans —  Wytwórnia betonu jakościowego

Jakość naszego betonu jest dla nas najważniejsza, dlatego wszelkie procesy technologiczne oraz produkcja mieszanki betonowej sterowane są komputerowo. Nasz węzeł betoniarski cechuje bardzo wysoka wydajność, a dzięki zamkniętemu ocieplanemu magazynowi kruszyw produkcja betonu może z powodzeniem odbywać się w temperaturach ujemnych. Zastosowanie automatycznej korekty wilgotności betonu pozwala na dozowanie kilku rodzajów domieszek zmieniających jego właściwości zgodnie z zapotrzebowaniem i wymogami Klientów.

Kontrolowana produkcja betonu

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej, odpowiadającej za jakość procesów produkcyjnych oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, dostarczamy naszym Klientom produkt najwyższej jakości. Wytwórnia betonu Żwir-Trans stawia na stałą wewnętrzną kontrolę produkcji, która odbywa się zgodnie ze stosowanymi krajowymi specyfikacjami technicznymi, a o stałości właściwości użytkowych naszych wyrobów budowlanych zaświadczają Krajowe Certyfikaty Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji.

Transport betonu w Żwir-Trans

Nasi technolodzy odpowiadają za bezbłędną recepturę i produkcję, natomiast specjaliści od logistyki i transportu w Żwir-Trans dbają o dostawę na miejsce realizacji inwestycji budowlanej. Równie ważny jak produkcja betonu jest dla nas łańcuch dostaw, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby transport betonu przebiegał szybko i bezproblemowo. Świadczymy usługi pompogruszkami do betonu, których zasięg ramienia wynosi od 25 mb do 32 mb.

Szeroka gama produktów

Nasza wytwórnia betonu posiada w swej ofercie najwyższej jakości:

  • betony posadzkowe
  • betony towarowe
  • betony do zagęszczania mechanicznego
  • betony chude 6-9
  • podsypka cementowo – piaskowa 6-9
  • stabilizacja kruszywa cementem 0,5- 1,5 MPa
  • stabilizacja kruszywa cementem 1,5- 2,5 MPa
  • stabilizacja kruszywa cementem 2,5- 5,0 Mpa

mieszanki związane cementem 1,5/2, 3/4, 5/6

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta, którego personel ułatwi zaplanowanie i realizację Państwa projektu budowlanego.