Transport

Transport gabarytowy i transport kruszywa

Transport gabarytowy i kruszywa w Żwir-Trans

Firma Żwir-Trans oprócz podstawowych form działalności, świadczy również usługi transportowe, takie jak: transport gabarytowy, transport kruszywa, transport materiałów sypkich, transport plandekowy. Posiadamy własną flotę samochodową składającą się z kilkudziesięciu nowoczesnych ciągników siodłowych wraz z naczepami samowyładowczymi. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy posiadający wiedzę o bezpiecznym transporcie i załadunku oraz ekonomicznej jeździe, dzięki czemu wykonamy Twą usługę transportową sprawnie, bezpiecznie i w przystępnej cenie.

Przechwytywanie

Sprawdzeni kierowcy

Optymalna logistyka i niezawodny transport gabarytowy

Umiejętności kierowców Żwir-Trans zostały sprawdzone w najbardziej wymagających warunkach. Nasze pojazdy systematycznie przemieszczają się na terenach  kopalni kruszyw i piasku, placach budowy dróg i autostrad. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bezpiecznym załadunku i transporcie materiałów sypkich. Nasze ciągniki przemieszczają się z podwójną obsadą, co pozwala na dogodne rozplanowanie przewozu i zwiększa bezpieczeństwo świadczonej usługi, którą stanowi transport gabarytowy.

Oferowane przez Żwir-Trans rozwiązania w zakresie transportu kruszyw, to przede wszystkim:

  • pełne wsparcie logistyczne związane z alokacją sprzętu,
  • nowoczesny i niezawodny tabor – pojazdy spełniające normy EURO5 i EURO6 wyposażone w systemy nawigacji satelitarnej, naczepy samowyładowcze o ładowności ok. 28 ton  wykonane z aluminium,
  • niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz świadectwo Homologacji Ministerstwa Transportu i Gospodarki Wodnej.

Dzięki sprawnej organizacji i optymalnej logistyce Żwir-Trans, transport gabarytowy, transport kruszywa, transport materiałów sypkich niezbędnych do zaopatrzenia Twego placu budowy przebiegać będzie bez niespodzianek, bezpiecznie i terminowo.

Więcej niż transport!

Poza kompleksowym transportem ładunków gabarytowych z wykorzystaniem wysokotonażowych wywrotek oraz nowoczesnych ciągników siodłowych z naczepami samowyładowczymi w ofercie Żwir-Trans znajdziesz również usługi sprzętem budowlanym. Więcej na ten temat doczytasz TUTAJ

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta, którego personel ułatwi zaplanowanie i realizację Państwa projektu budowlanego.