Prefabrykaty betonowe

Żwirownia | Betoniarnia | Żwir- Trans > Prefabrykaty betonowe

Prefabrykaty betonowe Żwir-Trans

Wiodący producent prefabrykatów betonowych

Żwir-Trans to producent prefabrykatów betonowych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, oferujący trwałe i funkcjonalne prefabrykowane elementy betonowe i usługi logistyczno-transportowe dla budownictwa i drogownictwa. Wytwarzamy najwyższej jakości wibroprasowane prefabrykaty betonowe w atrakcyjnych dla Klienta cenach!

DSC06043

Prefabrykowane elementy betonowe wysokiej jakości!

Nasze prefabrykaty betonowe  powstają pod okiem specjalistów Żwir-Trans z wysokiej jakości, atestowanych i certyfikowanych surowców: żwiru i piasku, pochodzących z czterech własnych kopalni kruszywa zlokalizowanych w Polsce centralnej. W naszej ofercie znaleźć można zarówno funkcjonalne płyty drogowe, jak i elementy ścian oporowych, nadproża, bloczki betonowe.

Prefabrykaty

Trwałe prefabrykaty betonowe

Połączenie działalności odkrywczo-wydobywczej z produkcją prefabrykowanych elementów betonowych pozwala nam na osiągnięcie korzyści skali w postaci: stałej kontroli nad procesem technologicznym, wzrostu efektywności produkcji, jak również minimalizacji jej kosztów. Dzięki integracji usług- Żwir-Trans jest producentem produktów betonowych dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Logistyka i transport prefabrykatów betonowych

Dopełnienie naszych usług stanowi logistyka oraz transport prefabrykatów betonowych, która jest skoordynowana i dostosowana do harmonogramu Twojej inwestycji. Dysponujemy nowoczesnym taborem wysokotonażowych pojazdów, niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa, a nasi kierowcy posiadają doświadczenie w pracy w trudnych warunkach, w tym pogodowych i przemieszczaniu się po placach budowy m.in. dróg i autostrad.

Zastosowanie innowacyjnych i wysoko jakościowych rozwiązań budowlano-technologicznych, oferowanych przez Żwir-Trans pozwala zredukować czas realizacji inwestycji budowlanej, zapewniając jej trwałość na długie lata.

Wiemy, jak ciężki, a zarazem delikatny ładunek stanowią prefabrykaty betonowe, dlatego też przy ich transporcie zachowujemy najwyższą ostrożność.
Wybierając naszą firmę zapewniasz swej inwestycji bezpieczną dostawę just-in-time, minimalizując koszty ewentualnego magazynowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta, którego personel ułatwi zaplanowanie i realizację Państwa projektu budowlanego.